Dabing

Dabingová divize se na veřejnosti prezentovala zejména seriálovou tvorbou pro TV NOVA, ale i další české televize. Z jejich studií vzešly například seriály M*A*S*H, DYNASTIE, POHOTOVOST, BEVERLY HILLS, MELROSE PLACE, NEMOCNICE CHICAGO HOPE, KOMISAŘ MAIGRET a další. Z filmů je možno jmenovat například HOREČKA SOBOTNÍ NOCI, SOPHIINA VOLBA, MOST PŘES ŘEKU KWAI, FRANCOUZSKÁ SPOJKA a dalších nejméně 300 známých děl.
 
Seriály M*A*S*H, a BEVERLY HILLS získaly navíc i ocenění v sousedním Slovensku, kde se staly nejúspěšnějšími dabingovými díly vysílanými v českém jazyce.
 
V součastné době spolupracujeme především s televizí PRIMA a podílíme se na tvorbě mnoha jejich pořadů. Z našich studií jste v poslední době jistě viděli seriály NA PLNÝ PLYN, BEVERLY HILLS 90210 a také TJ.HOOKER. Telenovely Vášnivý polibek a Skrytá vášeň neunikly jistě oku pozorného diváka.
 
Za posledních pár měsíců vznikli také filmy: Herry a Hendersonovi , Nebeský pár , Rodina policajtů III , Když se láska vytrácí , Němý film , Špionem na pár dní , Odvaha a vášeň , Tajemství ostrova příšer , Specialisté na vraždy.

 

Dabingové studio

Zvuková produkce

Ozvučování cizojazyčných filmů namlouváním do lokálního jazyka. Natáčení a úpravy dialogů, reklamy, překlady, zpracování cizojazyčných dokumentů a filmů.

Studio technické vybavení - HD Recording

Platforma Apple Mac Pro - ProTools HD 8.1 - Controller Command 8 - Waves Plug In - Mikrofonní předzesilovače Focus rite - Mikrofony Neumann U 87 - 4x kondenzátorový mikrofon AKG - Betacam UVW 1800P FM stopy - 3x monitor SONY - 6x sluchátka pro herce

Prostory studia

Režie, hlasatelna, místnost pro herce, kancelář pro produkci, zasedací místnost, telefon, internet, sprcha, terasa, bazén, tělocvična a kuchyňka.